Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Aktualności Zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym budynków po nowelizacji przepisów - pismo przewodnie

Zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym budynków po nowelizacji przepisów - pismo przewodnie

 

Katowice, dnia 26.04.2011 r.

SITPSzanowni Państwo

W dniu 20 maja 2011 roku Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa - Zarząd Oddziału w Katowicach, przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach oraz Śląskiej Rady Naczelnej Organizacji Technicznej w Katowicach, organizuje konferencję szkoleniową pt.:

 

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM BUDYNKÓW PO NOWELIZACJI PRZEPISÓW

 

Konferencja odbędzie się w budynku Biuro Centrum w Katowicach przy ul. Mickiewicza 29, w godz. od 10.00 do 15.00 (rejestracja uczestników od godz. 9.00).

Inspiracją tegorocznej tematyki, tradycyjnej już ?majowej? Konferencji w Katowicach, stał się sylwestrowy pożar hotelu w Zabrzu, który na szczęście nie zakończył się tragicznie i nie spowodował żadnych negatywnych następstw dla personelu i użytkowników budynku. Potwierdził jednak, niezmienne jak dotąd ?słabe strony? ochrony przeciwpożarowej w naszym kraju, szczególnie znaczący rozdźwięk pomiędzy ustaleniami, nawet najlepiej opracowanych instrukcji bezpieczeństwa pożarowego a praktyką. Wzbudza to coraz większy niepokój, zwłaszcza w aspekcie takich zdarzeń, jak przywołany pożar w Zabrzu. Problemy te powinny już być bardzo dobrze znane, bo dyskusja nad nimi trwa od wielu lat. Nadal jednak nie są one dostrzegane we właściwych proporcjach przez osoby odpowiedzialne za zapewnienie odpowiednich warunków bezpieczeństwa pożarowego. Z tego też powodu, po zmianach, jakie dokonały się w ostatnim czasie w przepisach przeciwpożarowych, zdecydowaliśmy się jeszcze raz porozmawiać na te tematy, tym razem w sposób mniej konwencjonalny, co uwidacznia program naszej konferencji.

Planowane jest wygłoszenie referatów przez krajowych ekspertów, nie tylko z grona osób mających wpływ na kształt przepisów, ale i spośród tych, którzy mają bogate doświadczenia zawodowe. W załączeniu przedstawiamy szczegółowy program konferencji.

W przerwie konferencji zapraszamy do zwiedzania wystawy wyrobów, służących zabezpieczeniu przeciwpożarowemu obiektów budowlanych.

Koszt udziału w konferencji wynosi 300 PLN + VAT dla członków SITP oraz 400 PLN + VAT dla pozostałych uczestników. Opłata obejmuje materiały z konferencji oraz lunch.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o dokonanie w terminie do dnia 15 maja 2011 roku stosownej wpłaty na wskazane w Karcie Uczestnictwa konto i zwrotne przesłanie na adres Stowarzyszenia wypełnionych Kart Uczestnictwa w konferencji:

Faks: 032 6040169 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 530451210.

 

Załączniki:

1. Program konferencji

2. Karta uczestnictwa

 

Źródło: http://www.sitp.katowice.pl/pokaz_artykul/?id_article=36&id_page_element=47

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Eksperci twierdzą, iż opalanie w solarium jest bezpieczne, ale tylko do 50 dawek w roku. Jedna dawka to 1 minuta poddania się nasłonecznieniu w solarium.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt