Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Aktualności Targi BHP - najważniejsze spotkanie branży BHP w południowej Polsce

Targi BHP - najważniejsze spotkanie branży BHP w południowej Polsce

 

Targi BHPJuż jutro na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się zorganizowana przez Centrum Targowe FairExpo 15. Jubileuszowa edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP. Targi BHP 2011 to niepowtarzalna okazja, by na Śląsku przedstawić produkty oraz metody stosowane w dziedzinie bhp i ppoż, omówić aktualne problemy branży oraz stworzyć swoistą platformę wymiany doświadczeń i umożliwić integrację środowiska poprzez spotkanie w jednym miejscu i czasie.

Honorowy patronat nad 15. edycją targów BHP objął Główny Inspektor Pracy, Polskie Zrzeszenie Producentów i Dystrybutorów Środków Ochrony Indywidualnej oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.

Firmy uczestniczące w targach zaprezentują zaprezentują przekrojową i wszechstronną ofertę związaną z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu ochrony indywidualnej i zbiorowej pracowników, monitoringu środowiska pracy i oznakowania BHP i PPOŻ. Bardzo zróżnicowaną ofertę zaprezentują również firmy szkoleniowe i wydawnictwa branżowe.

W pierwszym dniu Targów odbędzie się Konferencja Szkoleniowa pt. "Bezpieczna praca na wysokości" zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP, Organizację Techników Dostępu Linowego ODTL i Totem Safety. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo "Promotor BHP". W kolejnym dniu Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach przygotowała Konferencję naukowo-techniczną pt. "Czynniki szkodliwe w środowisku pracy - sprzęt i metody monitoringu". Natomiast w trzecim dniu odbędzie się Konferencja panelowa ?Kierunek, Bezpieczna praca, Stop wypadkom, Mniej zagrożeń, Na wszelki wypadek ? przygotowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.

Ponadto w czasie targów Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. przeprowadzi pokazy związane z ratownictwem specjalistycznym, odbędą się również pokazy udzielania pierwszej pomocy. Można będzie również uzyskać porady z zakresu prawa pracy.

Targi adresowane są do szerokiej grupy zwiedzających - pracowników służb BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i hurtowników środków ochrony osobistej, sprzętu pożarowego i ratowniczego.

Na tych targach trzeba być, serdecznie zapraszamy!

Akredytacja dziennikarzy w Biurze Prasowym (pawilon nr 3), w dniach 15-17.03.2011, w godzinach od 10:00 do 16:00. Bezpłatny przejazd przez bramę główną na tereny targowe za okazaniem legitymacji dziennikarskiej.

Termin:

15-17 marca 2011r

Godziny otwarcia:

15-16 marca 10:00 - 17:00

17 marca 10:00 - 16:00

Cena biletu:

30 zł bez rejestracji online

15 zł po rejestracji online

 

Bezpłatnie z zaproszeniem po rejestracji online.

 

Rejestracja online: www.bhp.fairexpo.pl

 

 

Organizator:

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.

ul. Bytkowska 1B
40-955 Katowice

tel. +48 32 78 99 100

fax + 48 32 25 40 227

www.fairexpo.pl

www.mtk.katowice.pl

 

Źródło: Centrum Targowe FairExpo i Międzynarodowe Targi Katowickie

 

Więcej informacji:

www.fairexpo.pl

www.bhp.fairexpo.pl

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Wypadki we własnych domach zdarzają się znacznie częściej niż wypadki drogowe. Urazy ciała powstają wskutek potknięcia się, przytrzaśnięcia palców drzwiami, przygniecenia ciężkimi przedmiotami, oparzenia gorącą wodą lub podpalenia sofy.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt