Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Aktualności Targi BHP - najważniejsze spotkanie branży BHP w południowej Polsce

Targi BHP - najważniejsze spotkanie branży BHP w południowej Polsce

 

Targi BHPJuż jutro na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się zorganizowana przez Centrum Targowe FairExpo 15. Jubileuszowa edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP. Targi BHP 2011 to niepowtarzalna okazja, by na Śląsku przedstawić produkty oraz metody stosowane w dziedzinie bhp i ppoż, omówić aktualne problemy branży oraz stworzyć swoistą platformę wymiany doświadczeń i umożliwić integrację środowiska poprzez spotkanie w jednym miejscu i czasie.

Honorowy patronat nad 15. edycją targów BHP objął Główny Inspektor Pracy, Polskie Zrzeszenie Producentów i Dystrybutorów Środków Ochrony Indywidualnej oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.

Firmy uczestniczące w targach zaprezentują zaprezentują przekrojową i wszechstronną ofertę związaną z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu ochrony indywidualnej i zbiorowej pracowników, monitoringu środowiska pracy i oznakowania BHP i PPOŻ. Bardzo zróżnicowaną ofertę zaprezentują również firmy szkoleniowe i wydawnictwa branżowe.

W pierwszym dniu Targów odbędzie się Konferencja Szkoleniowa pt. "Bezpieczna praca na wysokości" zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP, Organizację Techników Dostępu Linowego ODTL i Totem Safety. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo "Promotor BHP". W kolejnym dniu Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach przygotowała Konferencję naukowo-techniczną pt. "Czynniki szkodliwe w środowisku pracy - sprzęt i metody monitoringu". Natomiast w trzecim dniu odbędzie się Konferencja panelowa ?Kierunek, Bezpieczna praca, Stop wypadkom, Mniej zagrożeń, Na wszelki wypadek ? przygotowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.

Ponadto w czasie targów Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. przeprowadzi pokazy związane z ratownictwem specjalistycznym, odbędą się również pokazy udzielania pierwszej pomocy. Można będzie również uzyskać porady z zakresu prawa pracy.

Targi adresowane są do szerokiej grupy zwiedzających - pracowników służb BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i hurtowników środków ochrony osobistej, sprzętu pożarowego i ratowniczego.

Na tych targach trzeba być, serdecznie zapraszamy!

Akredytacja dziennikarzy w Biurze Prasowym (pawilon nr 3), w dniach 15-17.03.2011, w godzinach od 10:00 do 16:00. Bezpłatny przejazd przez bramę główną na tereny targowe za okazaniem legitymacji dziennikarskiej.

Termin:

15-17 marca 2011r

Godziny otwarcia:

15-16 marca 10:00 - 17:00

17 marca 10:00 - 16:00

Cena biletu:

30 zł bez rejestracji online

15 zł po rejestracji online

 

Bezpłatnie z zaproszeniem po rejestracji online.

 

Rejestracja online: www.bhp.fairexpo.pl

 

 

Organizator:

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.

ul. Bytkowska 1B
40-955 Katowice

tel. +48 32 78 99 100

fax + 48 32 25 40 227

www.fairexpo.pl

www.mtk.katowice.pl

 

Źródło: Centrum Targowe FairExpo i Międzynarodowe Targi Katowickie

 

Więcej informacji:

www.fairexpo.pl

www.bhp.fairexpo.pl

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Naukowcy z USA stwierdzili, że w mózgu osób cierpiących na bóle pleców, kurczą się obszary związane z odczuwaniem emocji i myśleniem. Nie uzyskali jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy bóle pleców są przyczyną, czy jedynie skutkiem zmian w mózgu.

Badania nad konsekwencjami bólów w plecach zapoczątkował dr Vania Apkarian z Northwestern University w Chicago. Do podjęcia badań w tej dziedzinie zainspirowały go wcześniejsze obserwacje osób z bólami pleców, u których stwierdzono zmiany w tzw. istocie szarej w mózgu, odpowiedzialnej za proces uczenia się i zapamiętywania.

Zdaniem Apkariana potwierdzenie, że to bóle pleców powodują zmniejszanie się w mózgu obszarów odpowiedzialnych za funkcje umysłowe może stanowić prawdziwy przełom w medycynie.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt