Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Aktualności VI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych Biznesowych i Danych Osobowych

VI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych Biznesowych i Danych Osobowych

 

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji NiejawnychTegoroczny Kongres poświęcony będzie głównie nowej ustawie o ochronie informacji niejawnych, kontynuować będziemy także tematykę ochrony danych osobowych.


Przewiduje się, że nowa ustawa może być uchwalona przez Sejm w połowie bieżącego roku. Ustawa zawiera szereg zmian, dostosowuje polskie prawo do zmieniających się standardów w NATO i Unii Europejskiej.

W związku z powyższym zachęcamy kierowników jednostek organizacyjnych, pełnomocników ochrony, dyrektorów pionów bezpieczeństwa, administratorów bezpieczeństwa informacji oraz inne osoby odpowiadające za bezpieczeństwo informacji i danych osobowych do uczestnictwa w Kongresie, podczas którego będziemy omawiać planowane zmiany w przepisach nowej ustawy i rozporządzeniach okołoustawowych.


Na obrady Kongresu zostali zaproszeni autorzy ustawy, uczestnicy prac legislacyjnych, eksperci sejmowi, przedstawiciele służb ochrony państwa, środowisk biznesowych i administracji publicznej, przedstawiciele Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pracownicy naukowi wyższych uczelni, eksperci i praktycy z firm zajmujących się na co dzień bezpieczeństwem informacji.


Kongres to doskonała okazja do omówienia zmian w dotychczasowych koncepcjach oraz konstruktywnej dyskusji na temat stosowania standardów ochrony informacji i danych osobowych w administracji państwowej, samorządowej i biznesie, wypracowania wniosków, a także zweryfikowania dotychczasowych zasad ochrony.

Zastanawiać się będziemy czy nowe przepisy projektu ustawy to rewolucja czy ewolucja w dotychczasowym podejściu do bezpieczeństwa informacji, jakie panują tendencje, w którą stronę zmierzają rozwiązania legislacyjne, czy przedsiębiorców czeka zaostrzenie czy złagodzenie procedur i wymogów formalnych dot. ochrony informacji, w jakim stopniu planowane zmiany będą dotyczyły funkcjonowania pionów ochrony w administracji.

Podczas uroczystej kolacji ogłosimy wyniki Konkursu ?Lider ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych?, wręczymy Grand Prix oraz nagrody i wyróżnienia. Dla uczestników Kongresu organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i ciekawy program w czasie wolnym.

Termin: 24-26 maja 2010 r .
Miejsce: Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Warmia' w Waplewie

Informacje organizacyjne >>>>

Karta zgłoszenia >>>>

Plan VI Kongresu >>>>

 

Źródło: http://www.ksoin.pl/?p=/pl/top/4/546

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

W 1977 roku Chicago, jako pierwsza większa metropolia, miało możliwość zlokalizowania miejsca, z którego dzwoni osoba zgłaszająca. Technologia ?udoskonalonego 911? umożliwia zlokalizowanie osoby dzwoniącej i na podstawie informacji pochodzących od dostawcy usług telefonicznych wyświetlenie danych na ekranie komputera u dyspozytora. W niektórych przypadkach możliwe jest uzyskanie nawet bardzo szczegółowych informacji (np. o numerze wewnętrznym w biurze); pomaga to służbom pracującym w terenie zlokalizować dzwoniąca osobę. Taki system jest dzisiaj rozpowszechniony w wielu miejskich i podmiejskich obszarach.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt