Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Pierwsza pomoc "Bezpieczna Firma" po raz piąty

"Bezpieczna Firma" po raz piąty

 

Bezpieczna firmaWypadki w pracy zdarzały się, zdarzają się i będą się zdarzały. Szybka i efektywna reakcja na zaistniałe zdarzenie może prowadzić do uratowania życia, czy też zdrowia osoby z nami pracującej.

W dniach 23-24 maja tego roku w Bełchatowie już po raz piąty odbędą się Mistrzostwa Zakładowych Drużyn Ratowniczych pod nazwą "Bezpieczna Firma 2012".

Celem Mistrzostw jest promowanie aktywnych zachowań udzielania pierwszej pomocy i wiedzy z dziedziny BHP, podnoszenie kwalifikacji zakładowych drużyn ratowniczych, jak również integracja środowiska i wymiana doświadczeń. Tematyka Mistrzostw obejmuje wypadki występujące w pracy oraz analogiczne przypadki, które mogą zdarzyć się w domu czy na ulicy.

W Mistrzostwach biorą udział największe firmy w Polsce, które pełnią rolę liderów w swoich branżach, a ich udział stanowi gwarancję właściwego promowania idei ratownictwa w środowisku pracy.

Organizatorem Mistrzostw jest REAGO Training Sp. z o.o. - certyfikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne (AHA). Współorganizatorem V edycji Mistrzostw jest Medicover Sp. z o.o., która w 2006 r. po raz pierwszy zorganizowała Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego dla Zakładowych Drużyn Ratowniczych. Patronat medialny nad tą imprezą objął nasz portal.

W zawodach będą uczestniczyć zakładowe zespoły ratownicze, składające się z czterech osób, które nie są związane zawodowo z ratownictwem medycznym. Każdej drużynie będzie towarzyszyć opiekun z ramienia zakładu pracy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Mistrzostw: http://www.bezpiecznafirma.net

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Gaśnicę wynalazł w 1816 roku Anglik - George Manmby, komendant koszar w Yarmouth (miasto położone na wyspie Wight). Impulsem do jej stworzenia był pożar, którego był świadkiem i niemożność fachowego i szybkiego ugaszenia go.

Głównym elementem jego gaśnicy był metalowy walec, w którym znajdowała się woda wypuszczana pod wpływem sprężonego powietrza.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt