Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Pierwsza pomoc "Bezpieczna Firma" po raz piąty

"Bezpieczna Firma" po raz piąty

 

Bezpieczna firmaWypadki w pracy zdarzały się, zdarzają się i będą się zdarzały. Szybka i efektywna reakcja na zaistniałe zdarzenie może prowadzić do uratowania życia, czy też zdrowia osoby z nami pracującej.

W dniach 23-24 maja tego roku w Bełchatowie już po raz piąty odbędą się Mistrzostwa Zakładowych Drużyn Ratowniczych pod nazwą "Bezpieczna Firma 2012".

Celem Mistrzostw jest promowanie aktywnych zachowań udzielania pierwszej pomocy i wiedzy z dziedziny BHP, podnoszenie kwalifikacji zakładowych drużyn ratowniczych, jak również integracja środowiska i wymiana doświadczeń. Tematyka Mistrzostw obejmuje wypadki występujące w pracy oraz analogiczne przypadki, które mogą zdarzyć się w domu czy na ulicy.

W Mistrzostwach biorą udział największe firmy w Polsce, które pełnią rolę liderów w swoich branżach, a ich udział stanowi gwarancję właściwego promowania idei ratownictwa w środowisku pracy.

Organizatorem Mistrzostw jest REAGO Training Sp. z o.o. - certyfikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne (AHA). Współorganizatorem V edycji Mistrzostw jest Medicover Sp. z o.o., która w 2006 r. po raz pierwszy zorganizowała Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego dla Zakładowych Drużyn Ratowniczych. Patronat medialny nad tą imprezą objął nasz portal.

W zawodach będą uczestniczyć zakładowe zespoły ratownicze, składające się z czterech osób, które nie są związane zawodowo z ratownictwem medycznym. Każdej drużynie będzie towarzyszyć opiekun z ramienia zakładu pracy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Mistrzostw: http://www.bezpiecznafirma.net

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Eksperci twierdzą, iż opalanie w solarium jest bezpieczne, ale tylko do 50 dawek w roku. Jedna dawka to 1 minuta poddania się nasłonecznieniu w solarium.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt