Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpiecznie na co dzień Aktualności VI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych Biznesowych i Danych Osobowych

VI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych Biznesowych i Danych Osobowych

 

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji NiejawnychTegoroczny Kongres poświęcony będzie głównie nowej ustawie o ochronie informacji niejawnych, kontynuować będziemy także tematykę ochrony danych osobowych.


Przewiduje się, że nowa ustawa może być uchwalona przez Sejm w połowie bieżącego roku. Ustawa zawiera szereg zmian, dostosowuje polskie prawo do zmieniających się standardów w NATO i Unii Europejskiej.

W związku z powyższym zachęcamy kierowników jednostek organizacyjnych, pełnomocników ochrony, dyrektorów pionów bezpieczeństwa, administratorów bezpieczeństwa informacji oraz inne osoby odpowiadające za bezpieczeństwo informacji i danych osobowych do uczestnictwa w Kongresie, podczas którego będziemy omawiać planowane zmiany w przepisach nowej ustawy i rozporządzeniach okołoustawowych.


Na obrady Kongresu zostali zaproszeni autorzy ustawy, uczestnicy prac legislacyjnych, eksperci sejmowi, przedstawiciele służb ochrony państwa, środowisk biznesowych i administracji publicznej, przedstawiciele Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pracownicy naukowi wyższych uczelni, eksperci i praktycy z firm zajmujących się na co dzień bezpieczeństwem informacji.


Kongres to doskonała okazja do omówienia zmian w dotychczasowych koncepcjach oraz konstruktywnej dyskusji na temat stosowania standardów ochrony informacji i danych osobowych w administracji państwowej, samorządowej i biznesie, wypracowania wniosków, a także zweryfikowania dotychczasowych zasad ochrony.

Zastanawiać się będziemy czy nowe przepisy projektu ustawy to rewolucja czy ewolucja w dotychczasowym podejściu do bezpieczeństwa informacji, jakie panują tendencje, w którą stronę zmierzają rozwiązania legislacyjne, czy przedsiębiorców czeka zaostrzenie czy złagodzenie procedur i wymogów formalnych dot. ochrony informacji, w jakim stopniu planowane zmiany będą dotyczyły funkcjonowania pionów ochrony w administracji.

Podczas uroczystej kolacji ogłosimy wyniki Konkursu ?Lider ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych?, wręczymy Grand Prix oraz nagrody i wyróżnienia. Dla uczestników Kongresu organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i ciekawy program w czasie wolnym.

Termin: 24-26 maja 2010 r .
Miejsce: Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Warmia' w Waplewie

Informacje organizacyjne >>>>

Karta zgłoszenia >>>>

Plan VI Kongresu >>>>

 

Źródło: http://www.ksoin.pl/?p=/pl/top/4/546

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Wypadki we własnych domach zdarzają się znacznie częściej niż wypadki drogowe. Urazy ciała powstają wskutek potknięcia się, przytrzaśnięcia palców drzwiami, przygniecenia ciężkimi przedmiotami, oparzenia gorącą wodą lub podpalenia sofy.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt