Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Reklama
Start Rodzina Bezpieczne dziecko
Bezpieczne dziecko

Zabawki - Kontrola UOKiK i IH

ZabawkiCo trzecia sprawdzona zabawka nie spełnia wymagań - wynika z najnowszych badań Inspekcji Handlowej. Nieprawidłowości jednak nie są niepokojące. Najczęściej na zabawkach nie umieszczano wymaganych przez prawo informacji. O tym, jak wybrać zabawkę podpowiadamy przed świętami

Więcej…
 

Place zabaw NIVEA bezpieczne - potwierdzają eksperci TÜV Rheinland Polska

Bezpieczny plac zabawOdległość równą długości równika pokonali tego lata eksperci Laboratorium Mechanicznego TÜV Rheinland Polska wykonując odbiory techniczne placów zabaw na terenie całego kraju. Projekt badawczy dotyczył placów ufundowanych przez firmę NIVEA Polska w ramach konkursu "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA".

Więcej…
 

Piaskownica może być niebezpieczna

PiaskownicaWiosenna pogoda sprawia, że coraz częściej wybieramy się z dziećmi na spacery. W miejscach gdzie tuż pod naszymi oknami znajdują się place zabaw dzieciaki chętnie korzystają z przygotowanych dla nich atrakcji na nowo odkrywając po zimowej przerwie znane im karuzele czy huśtawki. Lada chwila wskoczą do piaskownic by tam tworzyć najprzeróżniejsze piaskowe babki.

Więcej…
 

TÜV sprawdza place zabaw "NIVEA"

Nivea plac zabawBezpieczeństwo placów zabaw budowanych przez NIVEA w ramach akcji "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA" jest sprawdzane przez ekspertów Laboratorium Mechanicznego TÜV Rheinland Polska. Pierwsze place zabaw po przejściu odbiorów technicznych zostały oddane użytkownikom z początkiem wiosny.

Więcej…
 

Pływanie, to nie tylko sport

Nauka pływaniaW Stanach Zjednoczonych, gdzie ilość basenów na jednego mieszkańca znacznie przekracza średnią ogólnoświatową, modne stało się nauczanie bezpiecznego zachowania w wodzie już kilkumiesięcznych dzieci. Jak sprawa pływania ma się w naszym kraju?

 

Więcej…
 


Strona 1 z 5

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt