Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Reklama
Start Rodzina Bezpieczna rodzina
Bezpieczna rodzina

Poznaj grzyby - unikniesz zatrucia

Bezpieczne grzybobranieZapraszamy do zapoznania się ze stroną i zamieszczonymi na niej materiałami informacyjno-edukacyjnymi dotyczącymi zasad bezpiecznego grzybobrania.

Więcej…
 

"Koperty życia" w lodówce. To nie żart, tylko czy osoby starsze skorzystają z takiego pomysłu?

Koperta zyciaLekarze i pracownicy pogotowia namawiają osoby starsze i przewlekle chore do przyłączenia się do akcji "Koperta życia".

Więcej…
 

Witaj szkoło

UOKiKWadliwy plecak można reklamować u sprzedawcy. Kapcie, które okazały się za małe raczej trudno będzie oddać do sklepu, bo zwroty to wyłącznie dobra wola sprzedawcy. O czym powinien pamiętać rodzic zapisując dziecko na kurs językowy? UOKiK przypomina na co zwrócić uwagę przed pierwszym dzwonkiem.

Więcej…
 

Czujemy się bezpiecznie

PolicjaAż 89 proc. Polaków uznaje za bezpieczne swoje miejsce zamieszkania, a 59 proc. nie obawia się, że może paść ofiarą przestępstwa - takie wyniki przynosi badanie opinii publicznej przeprowadzone przez CBOS w kwietniu 2012 r.

W dniach 12-18 kwietnia 2012 roku ośrodek badania opinii publicznej CBOS przeprowadził badanie na reprezentatywnej próbie 1018 dorosłych Polaków, które dotyczyło między innymi poczucia bezpieczeństwa w okolicy miejsca zamieszkania.

Więcej…
 

Wiosna sprzyja rowerzystom

RowerzystaPoczątek wiosny to jednocześnie początek sezonu rowerowego. Słoneczna pogoda sprawia, że na ulicach miast przybywa miłośników jazdy na dwóch kółkach, a w rejonach wiejskich rower często staje się głównym środkiem transportu. Aby jazda na rowerze była wyłącznie przyjemnością, policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Więcej…
 


Strona 1 z 3

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt