Rozmiar czcionki: 

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Błąd
 • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Regulamin portalu

Regulamin portalu

 
Email Drukuj PDF

Polityka Prywatności / Regulamin portalu

Zasady rejestracji oraz korzystania z portalu znamibezpiecznie.pl

Obserwator - nie zarejestrowany czytelnik portalu znamiebezpiecznie.pl. Obserwator posiada dostęp do treści i materiałów z poziomu I

Użytkownik - zarejestrowany czytelnik portalu znamiebezpiecznie.pl. Użytkownik posiada dostęp do treści i materiałów z poziomu I oraz II

Klient - zarejestrowany czytelnik portalu znamiebezpiecznie.pl, któremu administrator portalu nadał stosowne uprawnienia. Klient posiada dostęp do treści i materiałów z wszystkich poziomów portalu I, II oraz III.

Wydawca portalu

Wydawcą portalu www.znamibezpiecznie.pl jest

Security Training and Consulting Sp. z o.o.
ul. Wały Dwernickiego 117/121 lok. P212, 42-200 Częstochowa
tel.\fax 34 37 31 910
tel. 664 466 953

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. NIP: 9492106386, REGON: 241109463
Sąd Rejonowy w Częstochowie - KRS nr 0000325259
Kapitał zakładowy spółki wynosi 62 500,00 PLN - opłacony w całości

Portal został wpisany przez Sąd Okręgowy w Częstochowie
do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 585, jako znamibezpiecznie.pl.

 1. Czytanie artykułów na poziomie I - dla obserwatorów nie wymaga rejestracji i logowania.
 2. Czytanie artykułów na poziomie II - dla użytkowników wymaga rejestracji i logowania. Rejestracja podstawowa w portalu znamibezpiecznie.pl jest bezpłatna i wiąże się jedynie z wymogiem posiadania działającego konta poczty elektronicznej (e-mail).
 3. Czytanie artykułów na poziomie III - dla klientów odbywa się po zarejestrowaniu jak na poziomie II oraz nadaniu przez administratora portalu odpowiednich uprawnień. Uprawnienia te można zdobyć na dwa sposoby.
  1. Sposób pierwszy: uczestnicząc w kursie lub szkoleniu organizowanym przez Security Training and Consulting Sp. z o.o. lub jedną z firm współpracujących z portalem (wykaz firm w zakładce "firmy współpracujące").
  2. Sposób drugi: wykupienie abonamentu (1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 1 rok) dostępu do pełnej treści portalu.
 4. Rejestracja składa się z dwóch etapów:
  1. w pierwszym należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaakceptować poniższy regulamin.
  2. w drugim należy potwierdzić chęć rejestracji poprzez uruchomienie odnośnika przesłanego na podany podczas rejestracji e-mail.
 5. Każdy osoba zarejestrowana, po zalogowaniu się do panelu użytkownika znamibezpiecznie.pl, ma prawo do edycji podanych danych przy rejestracji lub do skasowania swojego konta użytkownika portalu znamibezpiecznie.pl.
 6. Każdy zainteresowany może również dokonać prenumeraty bezpłatnego newslettera znamibezpiecznie.pl oraz rezygnacji z prenumeraty w dowolnym momencie.
 7. Newsletter znamibezpiecznie.pl może być dowolnie rozpowszechniany w całości w niezmienionej formie.
 8. Redakcja portalu znamibezpiecznie.pl zastrzega sobie prawo do umieszczania na łamach serwisu  oraz w treści newslettera odpowiednio oznaczonych reklam i ofert partnerskich, promowania swoich usług oraz wysyłania osobnych mailingów reklamowych. Mailingi (od 1 do 3 w tygodniu) mogą być wysyłane tylko do użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę. W każdej chwili w panelu użytkownika portalu znamibezpiecznie.pl można zrezygnować z otrzymywania mailingów reklamowych.
 9. Praktyczne rozwiązania i porady prezentowane na portalu znamibezpiecznie.pl (w artykułach, poradnikach, newletterach) nie są jednakowo skuteczne dla wszystkich. Przed zastosowaniem wszystkie porady udostępniane przez portal powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami.
 10. Redakcja portalu znamibezpiecznie.pl zwraca się z prośbą do obserwatorów (nie zarejestrowani czytelnicy portalu), użytkowników oraz klientów (zarejestrowani czytelnicy portalu)- o szacunek do innych użytkowników Internetu, zachowanie kultury wypowiedzi, nie łamanie prawa oraz trzymanie się zasad netykiety. Każdy obserwator, użytkownik oraz klient znamibezpiecznie.pl bierze na siebie odpowiedzialność prawną za swoje wypowiedzi na łamach portalu znemibezpiecznie.pl.
 11. W przypadku zaistnienia treści, która jest niezgodna z prawem lub krzywdząca, (np. materiały o charakterze pornograficznym i wulgarnym, materiały i treści wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej itp. oraz propagujących przemoc) redakcja portalu znamiebezpiecznie.pl zobowiązuje się do usuwania tych treści po zauważeniu ich lub uprzednim zgłoszeniu przez czytelnika, który zauważył takie nieprawidłowości.
 12. Dane użytkowników oraz klientów znamibezpiecznie.pl nie są bez ich zgody ujawniane żadnej stronie trzeciej. Redakcja znamibezpiecznie.pl zastrzega, że dane użytkownika podejrzanego o popełnienie przestępstwa mogą zostać udostępnione odpowiednim organom państwowym wyłącznie, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu polskiego, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.
 13. Powyższe zasady obowiązują od 31 marca 2009 r do odwołania.
 14. O wszelkich zmianach w Polityce Prywatności/Regulaminie portalu znamibezpiecznie.pl wydawca zobowiązuje się poinformować użytkowników oraz klientów znamibezpiecznie.pl w okresie 7 dni od ich wprowadzenia.
 15. W przypadku uwag, sugestii lub wątpliwości prosimy o kontakt z redakcją. (redakcja@znamibezpiecznie.pl - Sekretarz redakcji Piotr Janocha, osoba odpowiedzialna za organizację pracy redakcji)

Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie ww. danych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 roku), dla celów statystycznych i marketingowych firmy STaC Sp. z o.o., wydawcy znamibezpiecznie.pl. STaC Sp. z o.o. oświadcza, że przekazane dane nie zostaną w żadnej formie udostępnione osobom trzecim.

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Naukowcy z USA stwierdzili, że w mózgu osób cierpiących na bóle pleców, kurczą się obszary związane z odczuwaniem emocji i myśleniem. Nie uzyskali jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy bóle pleców są przyczyną, czy jedynie skutkiem zmian w mózgu.

Badania nad konsekwencjami bólów w plecach zapoczątkował dr Vania Apkarian z Northwestern University w Chicago. Do podjęcia badań w tej dziedzinie zainspirowały go wcześniejsze obserwacje osób z bólami pleców, u których stwierdzono zmiany w tzw. istocie szarej w mózgu, odpowiedzialnej za proces uczenia się i zapamiętywania.

Zdaniem Apkariana potwierdzenie, że to bóle pleców powodują zmniejszanie się w mózgu obszarów odpowiedzialnych za funkcje umysłowe może stanowić prawdziwy przełom w medycynie.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt