Rozmiar czcionki: 

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Błąd
 • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start e-szkolenia

e-learning z pierwszej pomocy

 

darmowe szkolenie z pierwszej pomocy on-line

 

Krótkie wideo/komputerowe kursy samokształcące, z minimalnym udziałem instruktora lub bez niego, w połączeniu z ćwiczeniami praktycznymi należy uważać za efektywną alternatywę dla kursów podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (BLS/AED) prowadzonych przez instruktorów.

Wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji - 10.2010 r.

Proponujemy Ci innowacyjną metodę szkoleń z pierwszej pomocy jaką jest nauczanie hybrydowe, inaczej zwane blended learningiem. Jest to połączenie tradycyjnej metody zajęcia z instruktorem "twarzą w twarz" z nauczaniem na odległość (e-learning + szkolenia on-line).

Cena za wydanie zaświadczenia - tylko 59 zł.

Zapisz się

Zapraszamy do bezpłatnego wypróbowania szkolenia

Rozpocznij szkolenie

Włącz głośniki

Program szkolenia:

 1. motywacja do czynności ratowniczych,darmowe szkolenie z pierwszej pomocy on-line
 2. aspekty prawne udzielania pierwszej pomocy,
 3. psychologiczne aspekty pierwszej pomocy, postępowanie z tłumem,
 4. bezpieczeństwo na miejscu wypadku,
 5. elementy anatomii i fizjologii człowieka - triada przeżycia,
 6. łańcuch ratunkowy, łańcuch przeżycia,
 7. wzywanie pomocy,
 8. ocena stanu poszkodowanego,
 9. omdlenie,
 10. poszkodowany nieprzytomny, pozycja bezpieczna,
 11. zadławieni u dorosłych i u dzieci,darmowe szkolenie z pierwszej pomocy on-line
 12. podstawowe zabiegi resuscytacyjne u dorosłych i u dzieci, /BLS/,
 13. wstrząs,
 14. rany i krwotoki,
 15. zawał mięśnia sercowego, cukrzyca, atak drgawek, duszności, udar mózgu,
 16. apteczka pierwszej pomocy,
 17. ćwiczenia: BLS, pozycja bezpiezna.

Razem 5 godz.

Szkolenie to jest zgodne z najnowszymi (10.2010 r.) wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

 

Wymagania techniczne

Nasz e-learning wymaga programu Adobe Flash Player. Użyj przycisku poniżej, aby zainstalować najnowszą wersję odtwarzacza, jeśli go nie posiadasz.

Pobierz wtyczkę Adobe Flash

Kadra główna szkolenia:

Artur Lipowicz - kierownik szkolenia (koordynator projektu). Posiada 10-cio letni staż jako instruktor pierwszej pomocy. Od 2006 r. naucza pierwszej pomocy w szkołach policealnych. Posiada tytuł "Ratownik"(ukończony kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy). Wiele lat był szefem grup ratowniczych w organizacjach pozarządowych.

Daniel Kuligowski - wykładowca, konsultant. Instruktor pierwszej pomocy z ponad 10-cio letnim stażem instruktorskim. Instruktor Polskiej Rady Resuscytacji oraz instruktor ratownictwa drogowego PZMot. Posiada tytuł "Ratownik" (ukończony kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy).

Adam Gołuchowski - konsultant. Instruktor pierwszej pomocy z 5-cio letnim stażem, ratownik medyczny, pracownik pogotowia ratunkowego. Instruktor PCK.

Artur, Daniel, Adam są również instruktorami Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP.

Wśród licznej rzeszy naszych współpracowników znajdują się m.in. ratownicy medyczni Michał Starosolski, Adrian Uciński, Paulina Pokładnik oraz lekarze Piotr Stryjewski, Włodzimierz Kmiotczyk (wymieniliśmy tych, którzy znacząco przyczynili się do opracowania merytorycznego naszych materiałów edukacyjnych).

Cała nasza kadra składa się z kilkudziesięciu osób i wciąż się powiększa.

Przebieg szkolenia

E-learning

Teorii (tematy 1-16) będziesz mógł nauczyć się metodą samokształcenia (e-learning).

znamibezpiecznie.pl/szkolenie-online

Konsultacje on-line

Jeśli w razie pytań możesz pisać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ćwiczenia praktyczne

Dwa pierwsze elementy szkolenia: e-learning oraz konsultacje on-line są bezpłatne. Ćwiczenia praktyczne z instruktorem są odpłatne. Odpłatne jest również wydawanie osobom zainteresowanym zaświadczeń.

Jeśli chcesz wziąć udział w ćwiczeniach praktycznych lub otrzymać zaświadczenia z ukończenia szkolenia napisz do nas:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Prześlij swoje uwagi

Jeśli masz jakieś sugestie techniczne lub merytoryczne oraz propozycje dotyczące naszego szkolenia piszcie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Partnerzy

Firmy zajmujące się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy oraz instruktorzy pierwszej pomocy zainteresowani przystąpieniem do sieci partnerskiej Akademii Pierwszej Pomocy znamibezpiecznie.pl prosimy o kontakt na adres:
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w tytule wiadomości proszę napisać PARTNER).

Zapisz się

 

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Naukowcy z USA stwierdzili, że w mózgu osób cierpiących na bóle pleców, kurczą się obszary związane z odczuwaniem emocji i myśleniem. Nie uzyskali jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy bóle pleców są przyczyną, czy jedynie skutkiem zmian w mózgu.

Badania nad konsekwencjami bólów w plecach zapoczątkował dr Vania Apkarian z Northwestern University w Chicago. Do podjęcia badań w tej dziedzinie zainspirowały go wcześniejsze obserwacje osób z bólami pleców, u których stwierdzono zmiany w tzw. istocie szarej w mózgu, odpowiedzialnej za proces uczenia się i zapamiętywania.

Zdaniem Apkariana potwierdzenie, że to bóle pleców powodują zmniejszanie się w mózgu obszarów odpowiedzialnych za funkcje umysłowe może stanowić prawdziwy przełom w medycynie.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt