Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Dodatki Strefa śmiechu Zmiany w kodeksie pracy

Zmiany w kodeksie pracy

 

Do bezwzględnego przestrzegania!

ZMIANY W KODEKSIE PRACY

§ 1.
DNI CHOROBOWE

Pracodawca nie będzie dłużej tolerował zwolnienia lekarskiego jako dowodu choroby pracownika. Jeżeli pracownik jest w stanie iść do lekarza, jest też w stanie stawić się w pracy.

§ 2.
OPERACJE CHIRURGICZNE

Operacje są zakazane. Jak długo pracownik pozostaje zatrudniony, pracodawca potrzebuje wszystkich jego organów. Pracownik nie powinien nic usuwać. Pracodawca zatrudnił pracownika nietkniętego. Usunięcie jakiegokolwiek organu będzie stanowiło naruszenie warunków umowy o pracę.


§ 3.
DNI WOLNE

Każdy pracownik otrzyma od Pracodawcy 104 dni wolne od pracy rocznie. Dni te są nazywane sobota i niedziela.

§ 4.
URLOP

Wszyscy pracownicy będą wykorzystywali swój urlop w tym samym czasie. Urlop jest udzielany na dni: 1 stycznia, 25 grudnia i 26 grudnia.

§ 5.
ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

To nie jest przyczyna do opuszczenia stanowiska pracy. Pracownik nie może już nic zrobić dla zmarłego przyjaciela, krewnego lub współpracownika. Pracownik jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań, aby wszelkie sprawy związane ze śmiercią osoby bliskiej były załatwiane przez osoby niezatrudnione przez Pracodawcę. W rzadkich przypadkach, gdy pracownik jest zmuszony do uczestniczenia w takich sprawach, pogrzeb powinien odbyć się bardzo późnym popołudniem (po godzinach pracy).


§ 6.
ŚMIERĆ PRACOWNIKA

Pracodawca akceptuje tan fakt jako przyczynę opuszczenia stanowiska pracy. Jednakże wymagane jest przedłożenie stosowanego oświadczenia, co najmniej na 2 tygodnie przed śmiercią pracownika i przeszkolenie przez pracownika osoby, która zastąpi pracownika.


§ 7.
KORZYSTANIE Z WC

Stanowczo zbyt dużo czasu pracownicy poświęcają na korzystanie z ubikacji. Od chwili wejścia niniejszego Regulaminu w życie, pracownicy będą korzystali z toalety w porządku alfabetycznym. Na przykład, wszyscy pracownicy, których nazwisko zaczyna się naliterę A będą korzystali z ubikacji od 8 do 8.20. Pracownicy, których nazwisko zaczyna się na literę B od 8.20 do 8.40 itd. Jeżeli pracownik nie jest w stanie skorzystać z toalety w wyznaczonym czasie, musi poczekaćna swoją kolej do następnego dnia. W wyjątkowych wypadkach pracownicy mogą wymieniaćsię swoim wyznaczonym czasem z innymi pracownikami. W takim jednak przypadku,stosowane oświadczenie musi zostać podpisane prze Zwierzchników obu pracowników.


§ 8.
PRZERWA OBIADOWA

Chudzi pracownicy mogą wykorzystać na przerwę obiadową pół godziny w celu najedzenia sięw stopniu wystarczającym, aby wyglądać zdrowo. Pracownicy o normalnych rozmiarach mają 15 minut na przerwę obiadową w celu zjedzenia zbilansowanego posiłku utrzymującego ich normalne rozmiary. Grubi pracownicy mają 3,5 minuty na przerwę, które są wystarczające na wypicie Slim Fasti wzięcie pigułki odchudzającej.

 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Aspiryna przyjmowana w niewielkiej dawce zapobiega rakowi i zmniejsza ryzyko przerzutów - informuje pismo The Lancet". Trzy nowe badania po raz kolejny wskazują na przeciwnowotworowe działanie aspiryny. Wbrew wcześniejszym analizom, które wskazywały na ochronne działanie aspiryny dopiero po 10 latach jej przyjmowania, prof. Peter Rothwell z Oxford University (W. Brytania) wykazał, że taki efekt może wystąpić już po trzech lub pięciu latach. Tak wynika z analizy 51 badań obejmujących ponad 77 000 pacjentów. Co więcej, wydaje się, że aspiryna zapobiega przerzutom nowotworów.

Więcej …

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt