Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama

Polecamy

 


Polecamy strony internetowe kampanii społecznych promujących bezpieczeństwo.

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Jesteśmy sygnatariuszem Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W drogę bez promili. Celem kampanii jest wzrost świadomości społecznej na temat przyczyn zdarzeń drogowych (ze szczególnym uwzględnieniem nietrzeźwych kierujących) wśród młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

STOP pijanym kierowcom

STOP pijanym kierowcom - portal poświęcony bezpieczeństwu na drodze.
Save Lives

Save Lives - kapmania społeczna firmy Philips, producenta defibrylatorów.

Automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED) pozwala uratować życie osobie, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia...

Prowadzę - jestem trzeźwy Trzeźwość to program edukacyjny, którego celem jest promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia.
Bezpieczny przejazd-zatrzymaj się i żyj!

Bezpieczny przejazd - Celem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych.

Potrafię ratować! Tak łatwo uratować życie- Każdego roku w Europie z powodu nagłego zatrzymania krążenia umiera 700 000 osób rocznie - w Polsce jest to ok. 40 000 osób. Wiele z tych osób można by uratować...
Brałeś? nie jedź! Po narkotykach rozum wysiada. Ratuj dziecko gdy się zakrztusi - Pozornie błahe zachłyśnięcie się dziecka płynem czy kawałkiem pokarmu, poprzez zatrzymanie dopływu krwi do mózgu może spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia.
Brałeś? nie jedź! Po narkotykach rozum wysiada. Kampania ?Brałeś? Nie jedź! Po narkotykach rozum wysiada? ma uzmysłowić młodym ludziom niebezpieczeństwa prowadzenia pojazdów pod wpływem narkotyków. Jest skierowana zarówno do kierowców, jak i pasażerów.
użyj wyobraźni Użyj Wyobraźni to ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest zwrócenie uwagi na najbardziej niebezpieczne zachowania na drogach. Wystarczy tylko użyć wyobraźni

Dzień Bezpiecznego Internetu ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematu bezpieczeństwa online.

Orlen - bezpieczne drogi

Orlen - bezpieczne drogi to kampania społeczna promująca bezpieczeństwo w czasie podróży samochodem. Mówi między innymi o potrzebie przerwy w drodze.

Dokumenty zastrzeżone

System dokumenty zastrzeżone promuje informacje dotyczące zastrzegania utraconych dokumentów w celu uniknięcia ich wykorzystania przez niepowołane osoby.
 

Więcej artykułów:

Film promujący numer 112

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Aspiryna przyjmowana w niewielkiej dawce zapobiega rakowi i zmniejsza ryzyko przerzutów - informuje pismo The Lancet". Trzy nowe badania po raz kolejny wskazują na przeciwnowotworowe działanie aspiryny. Wbrew wcześniejszym analizom, które wskazywały na ochronne działanie aspiryny dopiero po 10 latach jej przyjmowania, prof. Peter Rothwell z Oxford University (W. Brytania) wykazał, że taki efekt może wystąpić już po trzech lub pięciu latach. Tak wynika z analizy 51 badań obejmujących ponad 77 000 pacjentów. Co więcej, wydaje się, że aspiryna zapobiega przerzutom nowotworów.

Więcej …

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt